Pražské Židovské Město

Datum: 
Neděle, 22. Srpen 2021

Dovolujeme si Vás pozvat na prohlídku pražského Židovského Města - speciální poznávací a výukovou akci, v rámci níž budete mít možnost navštívit a poznat všechny důležité památky pražského Židovského Města.

Navštívíme Klausovu synagogu, Staronovou synagogu, Maislovu synagogu, Pinkasovu synagogu, Starý židovský hřbitov a rovněž budovu Pohřebního bratrstva (Španělská synagoga momentálně prochází rekonstrukcí a je uzavřena). Dozvíte se také o jeho historii a významných osobnostech, které na tomto úžasném místě žily a působily. To vše bude doplněno poutavým výkladem o židovských tradicích a svátcích.

Průvodci Vám budou Jonáš Plischke (specialista na pražské Židovské město) a Karel Hrdlička (učitel hebrejštiny a průvodce po Izraeli a dalších zemích)

Akce proběhne v neděli 22.08.2021 od 13:00 do cca 17:00.

Cena: 850 korun na osobu. Cena zahrnuje vstup do všech navštívených památek pražského Židovského Města (450 Kč - hradí se na místě před začátkem prohlídky, aktuálně je cena snížena na 240 Kč) i průvodcovské služby (400 Kč - hradí se předem na bankovní účet).

V případě zájmu si prosím rezervujte místo prostřednictvím formuláře níže. Těšíme se na Vás!