Biox - termální maska

Biox - unikátní řada, která pomáhá bojovat se známkami stárnutí obličeje. V nabídce najdete: Biox krém, Biox sérum a Biox termální masku.

Termální zkrášlující maska s okamžitým efektem je nezapomenutelným zážitkem pro své zahřívací schopnosti. Komplex minerálů z Mrtvého moře s termálním efektem pomáhá otevřít póry, zatímco absorbuje nečistotu, mastnotu a toxiny. Její jedinečné zahřívací působení hluboce čistí vaši kůži. Je vytvořená tak, aby zlepšila cirkulaci krve, podporovala zdravé kožní buňky a pomáhala čistit kůži. Speciální aktivní složky proniknou do centra kožních buněk. Výsledkem je nádherně vypadající kůže. Po této ultra moderní masce bude vaše kůže vypadat mladší než dříve. Pro zářící, čistou a mladě vypadající kůži. Poznámka:Tento krém obsahuje dvě složky:1) Termální zkrášlující masku, která je ve skleněné nádobě. 2) Červenou stimulující olejovou minerální kostičku, která se nachází ve víčku. (Nenechávejte kostičku u zdroje tepla, které by ji roztopilo).

Použití: Používejte 1x-2x týdně na vyčištěnou pleť. Navlhčete tvář a masírujte červenou olejovou minerální kostičkou tvář, jako by to bylo obyčejné mýdlo. Potom umyjte tvář vodou a nechte ji vlhkou. Mírně promíchejte masku za použití stěrky. Na čistou, vlhkou kůži aplikujte vrstvu masky a vychutnejte si okamžitý zahřívací efekt. Nechte 2-3 minuty. Smyjte teplou vodou. Podobně jako u jiných masek zabraňte vniknutí do očí. V případě, že se maska dostala do očí, pečlivě vymyjte vodou. Jestliže je vaše kůže během aplikace masky podrážděná, smyjte masku studenou vodou a přestaňte požívat.

Objem: 60 ml

Vaše cena 2 990 Kč