Miracle Noir - bahenní maska

Jedinečná hypoalergenní maska z řady Prestige ​​je patentovanou inovací, která přináší bezkonkurenční výsledky. Maska je komplexní produkt, který působí jako čistící gel, peeling, liftingová maska a sérum.

Maska obsahuje koncentrované minerály a bahno Mrtvého moře, které jsou nezbytné pro zdraví pokožky. Komplex liposomů vitamínu A a E patří mezi nejlepší antioxidanty na světě omlazující pleť. Beta karoten a gingko biloba chrání před volnými radikály a pomáhají mírnit známky stárnutí. Esenciální oleje intenzivně hydratují i několik hodin po odstranění masky a podporují obnovu pleti.

Působení masky je tak intenzivní, že vaše pokožka bude vypadat mladší než kdy dříve. Mezi každým ošetřením musí být dodržen interval nejméně 60 hodin.

Maska je dermatologicky testována a je vhodná pro všechny typy pleti kromě pleti s akné. Neaplikujte masku na podrážděnou pokožku s otevřenými pupínky nebo akné.

Použití: Tato maska se skládá ze dvou částí: masky ve skleněné nádobě a pevné kostky, která se nachází ve víčku. Kostka je křehká (je-li vystavena velkému tlaku). Je-li rozlomena na dvě části, nepoužívejte ji.

Masku aplikujte masku na čistou, suchou tvář. Jemnými pohyby nanášejte přiměřené množství. Vyhněte se oblasti očí. Zanechte 5-10 min.

Stažení masky: Pevnou kostku zabalte do ubrousku a přiložte k tváři. Jemným pohybem odstraňujte masku z tváře. V případě potřeby vyměňte ubrousek. Použitý kapesník vyhoďte. Když už je maska úplně stažena z tváře a na tváři zůstala pouze olejová vrstva, vyčistěte tvář očišťujícím mlékem a vatou. Nakonec umyjte tvář a vysušte.

Upozornění: je důležité, abyste zachovali pevnou kostku čistou pro další použití. Proto je třeba balit ji do ubrousku.

Objem: 60 ml

Běžná cena: 3 200 Kč Vaše cena 2 490 Kč